logo auris

Aparaty słuchowe

aparat słuchowy

Aparaty słuchowe | Olsztyn

linie

Problemy ze słuchem bardzo często mają negatywny wpływ na jakość życia, utrudniając codzienną komunikację i uczestnictwo w różnych sytuacjach społecznych. Na szczęście dzięki współczesnej technologii istnieje możliwość wyrównania ubytków słuchu za pomocą aparatów słuchowych, które przywracają radość ze słyszenia dźwięków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą cyfrowych aparatów słuchowych w Olsztynie. Proponowane urządzenia to wynik najnowszych osiągnięć technologicznych, charakteryzuje je więc znakomita jakość przetwarzanego dźwięku, a także funkcjonalność i wygoda noszenia. Realizujemy również zamówienia na aparaty słuchowe na NFZ w Olsztynie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z parametrami naszych aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe w Olsztynie – jak wybrać najlepsze urządzenie?

Wybór odpowiedniego modelu aparatu słuchowego może być trudnym zadaniem, dlatego nasi specjaliści służą Państwu wiedzą i doświadczeniem. Urządzenia różnią się przede wszystkim sposobem, w jaki umieszczane są w uchu (douszne i zauszne). Zależy nam, by codzienne użytkowanie aparatu było w pełni komfortowe, dlatego oferujemy naszym pacjentom bezpłatne testowanie aparatów słuchowych. Dzięki temu będą Państwo mogli ocenić, czy dane urządzenie jest wygodne i czy spełnia oczekiwania w zakresie wzmacniania dźwięku i poprawy jakości słyszenia. Aparaty słuchowe są wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji, między innymi adaptacyjną korekcję dźwięków, łatwe dostosowanie głośności i programu do warunków akustycznych oraz bezprzewodowe łączenie z urządzeniami mobilnymi, dlatego każdy z pewnością znajdzie aparat dostosowany do swoich preferencji.

APARATY SŁUCHOWE BTE

Behind the ear

linie

Klasyczny aparat zauszny (BTE) składający się z części głównej, noszonej za uchem, części dousznej oraz łączącego je dźwiękowodu. Wielkość aparatu związana jest z jego mocą.


APARATY SŁUCHOWE RITE

receiver in the ear

linie

Aparat RITE (zauszny ze słuchawką w kanale słuchowym) łączy w sobie zalety aparatu BTE i CIC, czego efektem jest najwyższej jakości dźwięk i doskonałe wzornictwo.APARATY SŁUCHOWE IIC

invisible in canal

linie

Jest najmniejszym wewnątrzusznym aparatem słuchowym. Model IIC w całości mieści się w przewodzie słuchowym i dlatego w większości przypadków jest zupełnie niewidoczny. Aparaty IIC stosuje się u Użytkowników z ubytkiem słuchu w zakresie od lekkiego do dużego.

APARATY SŁUCHOWE CIC

complete in canal

linie

Niemalże w całości mieszczą się w przewodzie słuchowym Użytkownika i dlatego są niemalże widoczne. Modele CIC stosuje się u Użytkowników z ubytkiem słuchu w zakresie od lekkiego do dużego.APARATY SŁUCHOWE ITC

in the canal

linie

Są ulokowane w kanale słuchowym i części małżowiny usznej. Stanowią one idealne rozwiązanie dla Użytkowników o pewnych ograniczeniach sprawności manualnej. Aparaty ITC mają zastosowanie w korekcji niedosłuchów w zakresie od lekkiego do dużego.

APARATY SŁUCHOWE ITE

in the ear

linie

Jest jednym z największych aparatów wewnątrzusznych. Aparat jest umieszczany w małżowinie usznej i jest zalecany dla Klientów w ograniczonymi zdolnościami manualnymi lub/i z problemami wzrokowymi. Stosowany w zakresie ubytków słuchu od średnich do głębokich.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.