logo auris

Akcesoria do aparatów słuchowych | Olsztyn

linie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do aparatów słuchowych w Olsztynie. Wszystkie akcesoria charakteryzują się wysoką jakością i są kompatybilne z aparatami słuchowymi dostępnymi w naszym sklepie. Są one starannie dobrane i zapewniają pełny komfort korzystania z urządzeń. W naszym asortymencie znajduje się wiele akcesoriów rozszerzających funkcjonalność aparatów słuchowych, między innymi adaptery TV, umożliwiające przesyłanie dźwięków z telewizora bezpośrednio do aparatu. Tym z Państwa, którym szczególnie zależy na dyskretnym regulowaniu ustawień aparatu, polecamy piloty zdalnego sterowania. W razie potrzeby nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze odpowiednich komponentów.

Części do aparatów słuchowych w Olsztynie

Niezbędnym elementem aparatu słuchowego jest ładowarka. Oferowane przez nas przenośne ładowarki z power bankiem to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują ładować urządzenia w podróży lub w trakcie aktywności na świeżym powietrzu. Nasz asortyment obejmuje także ładowarki stacjonarne – są łatwe w obsłudze i gwarantują szybkie i skuteczne ładowanie. W naszym sklepie z aparatami słuchowymi w Olsztynie znajdą Państwo również bezprzewodowe mikrofony i zestawy głośnomówiące, dzięki którym komunikacja telefoniczna będzie przebiegała bez najmniejszych zakłóceń. Dzięki wysokiej klasy akcesoriom do aparatów słuchowych urządzenia zawsze będą w pełni gotowe do użycia i zagwarantują maksimum wygody podczas użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Przenośna ładowarka służąca do ładowania aparatów słuchowych. Jest urządzeniem z wbudowanym power bankiem, które może być używane w podróży, ale także w warunkach domowych. Ładowarka pełni również funkcję etui ochronnego dla aparatów słuchowych.

 

Ładowarka stacjonarna wykorzystująca technologię indukcyjną umożliwiającą bezstykowe oraz jednoczesne ładowanie dwóch aparatów słuchowych. Jest idealna do ładowania aparatów słuchowych w domu.

Bezprzewodowy mikrofon oraz zestaw głośnomówiący służące m.in. do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym poprzez smartfony. Poprawia komunikację w hałasie oraz posiada funkcję pilota zdalnego sterowania do aparatów słuchowych.
Adapter

Adapter TV przesyłający bezprzewodowo stereofoniczny dźwięk z telewizora bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych.

Pilot zdalnego sterowania umożliwiający łatwą oraz dyskretną regulację aparatów. Za jego pomocą można regulować głośność oraz zmieniać programy w aparatach słuchowych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.